Maciej Wróblewski

Maciej WróblewskiMaciej Wróblewski – od 15 lat stylista fryzur.

Absolwent szkoły Gabriela w Kaliszu oraz Akademii Tony & Guy w Londynie. 6 lat współpracował ze znaną włoską stylistka fryzur Ondiną Pozzatello. Jako pierwszy z Polaków został stylistą w zagranicznej grupie „ artistic team” Ondiny Pozzatello i wraz z nią prezentował swe umiejętności w Alternativ Hair Show w Bolonii. Zauważony i doceniony czesał uczestniczki site that writes essays
międzynarodowego Ellite Model Look , tam też zasiadał w jury. Był bohaterem wielu fryzjerskich show: Canon, Unilever, Pantene ProV, Timotey, Zelmer , La Biostetique i wielu własnego autorstwa.

W swojej karierze był również dyrektorem artystycznym profesjonalnego czasopisma fryzjerskiego „YOU PROFFESIONAL”. Pracował przy wielu reklamach i teledyskach. Jego fryzjerski kunszt mogliśmy podziwiać w teledyskach Sistars, Reni Jusis, Kasi Kowalskiej. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism takich jak „Uroda”, „Viva”, „Gala”, „Playboy”, „CKM”, „Twój Styl” „Pani” „Cosmopolitan”.

To wielokrotny twórca fryzur na pokazach znanych polskich projektantów takich jak Macieja Zień, Paprocki & Brzozowski, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński. Na stałe współpracuje z wybitną projektantką Natalią Jaroszewską. Od 2010 roku jest w stałej współpracy z marką Deni Cler dla której tworzy fryzury do każdej kolekcji i sesji. Miał wielką przyjemność tworzyć fryzury do baletu „Tristan” przygotowanego przez Krzysztofa Pastora w Teatrze Wielkim – Opery Narodowej w Warszawie.

Wraz ze swoim zespołem pracuje dla programu „You Can Dance” w telewizji TVN, gdzie kreuje wizerunek tancerzy i gwiazd. To główny stylista fryzur i szef ekipy stylistów, których pracę można było zobaczyć w programach telewizyjnych „ Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską ” oraz „ Bitwa na głosy”.

W 2011 roku rozpoczął współpracę z miesięczniem Claudia i TVP2 dla których został prowadzącym programu „ Stylizacja fryzur “. W programie demonstrował , jak za pomocą najprostszych zabiegów przeprowadzić zmianę fryzury. Te niezwykłe stylizacje możnabyło oglądać w programie „Pytanie na śniadanie”. Współpracuje z magazynem“Party” gdzie okiem eksperta ocenia wizerunek https://edit-my-paper.net/ gwiazd.

Jest właścicielem salonu YOU & YOU MACIEJ WRÓBLEWSKI w Warszawie, w którym stara się upiększać gwiazdy polskiego show-biznesu i nie tylko, bo jak często powtarza dla niego każdy klient jest jego gwiazdą.

Facebook