Moc Nauki i Natury dedykowana TOBIE.

Wierzymy, że dbanie o siebie jest supermocą i jednym z głównych czynników wpływających na Twoje zdrowie i codzienny styl życia. To ścieżka do znalezienia najlepszej wersji siebie, spokoju umysłu, spełnienia i dobrego samopoczucia połączonego z satysfakcją.

You&You to czysta pasja do jakości, zrodzona z ambicji znalezienia nowych rozwiązań, aby codzienne doświadczenie poprzez połączenie nauki i siły natury stało się wyjątkowe, jak żadne inne.

Zawsze pracujemy nad znalezieniem nowych, innowacyjnych rozwiązań, zapewniających lepsze doświadczenia codziennej troski i tworząc świat pełen jakości i dobra. Bezustannie staramy się opracowywać i tworzyć wysoce bezpieczne i czyste produkty, oraz osiągać fenomenalne wyniki, które zaskakują i przekraczają Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej

Pasja. Nauka. Natura.

W You&You przekształciliśmy klasyczną codzienną, rutynową pielęgnację w niezbędne i pożądane doświadczenie premium. Udało nam się to w oparciu o filary naszych doświadczeń i wiedzy z pomocą nauki, rozwiązań ekologicznych i innowacyjnych technologii, w połączeniu z przejrzystością i wysokimi standardami etycznymi.

Wszystkie nasze formuły, począwszy od pomysłu po końcową koncepcję i produkt, zostały zaprojektowane i sformułowane przez nas, aby zapewnić, że jakość, oraz doświadczenie, które otrzymasz będzie fenomenalne i spektakularnie satysfakcjonujące.

Jako dumna, polska marka współpracujemy z uznanymi laboratoriami, rzetelnymi podwykonawcami i godnymi zaufania dostawcami surowców w regionie. Transparentnie dzielimy się wynikami naszych badań i certyfikujemy nasze formuły z udziałem akredytowanych renomowanych instytucji, ponieważ wierzymy, że wszyscy zasługujemy na to, co najlepsze.

Love Beauty Care

Unity Equality Power

Jakość. Rozwiązanie. Rozwój

Skupiliśmy się na produktach, które towarzyszą nam na co dzień, bo to one tworzą naszą codzienną rutynę i są najistotniejsze. Nie idziemy na kompromis ani nie rezygnujemy z jakości.

Stale inwestujemy w edukację, badania i rozwój, aby ustanowić najwyższe standardy jakości i sprostać obiecującym, niszowym wymaganiom naszych klientów.

Dbamy o testy i certyfikację naszej najwyższej jakości, z najbardziej renomowanymi laboratoriami i instytucjami, aby spełnić odpowiednią funkcjonalność.

Wszystkie produkty są wytwarzane i certyfikowane zgodnie z akredytowaną dobrą praktyką produkcyjną ISO22716. System ten zapewnia, że nasze produkty są konsekwentnie produkowane i kontrolowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Body Care

Minimalizm. Bezpieczeństwo. Natura

Dlaczego zaczęliśmy od zaprojektowania serii produktów do codziennego użytku?

Produkty do codziennej higieny i pielęgnacji mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, ponieważ potrzebujemy i używamy ich każdego dnia. Są one niezbędną inwestycją w kondycjonowanie naszych włosów, skóry czy zębów. Ta samoinwestycja przynosi znaczące korzyści w dłuższej perspektywie.

W You&You® podczas opracowywania i tworzenia własnych formuł i produktów, zawsze głęboko poszukujemy i wykorzystujemy najlepsze, najwyższej jakości surowce, dzięki czemu nasze formuły nie zawierają żadnych szkodliwych składników, które mogą wywoływać skutki uboczne lub niekorzystnie wpływać na zdrowie lub środowisko.

Oczekiwania naszych klientów są jednym z naszych głównych celów, ponieważ zawsze staramy się dostarczać to, co obiecujemy.

Nasze produkty kosmetyczne i profesjonalne oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach naukowych, działają skutecznie, a efekty ich działania są gwarantowane.

Odpowiadamy na najważniejsze potrzeby higieny osobistej w dzisiejszym świecie.

Wierzymy, że "mniej znaczy więcej" i podążając za tą ideą zawsze dbamy o to, aby wszystkie produkty współdziałały ze sobą idealnie, w harmonii. Znajdziesz u nas niestandardową kolekcję dostępnych, wyjątkowych produktów premium do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy i zębów.

Dołącz do naszej społeczności, aby otrzymywać informacje o nadchodzących wiadomościach.

  Zrównoważony rozwój. Ekologia. Bez okrucieństwa.

  Nasze produkty to nie tylko codzienna inwestycja w siebie, ale także inwestycja w środowisko. Wybierając You&You®. pomagasz również chronić naszą planetę wraz z królestwem zwierząt. Wolne od okrucieństwa i przyjazne naturze produkty, to manifest wspierania ekologicznych rozwiązań, które pomagają zminimalizować efekty zmian klimatycznych.

  Jesteśmy tutaj, aby wspierać naszą planetę i czynić jutro lepszym. W You&You® bardzo starannie podchodzimy do ekologicznych możliwości. Naszym długoterminowym celem jest stać się jedną z najbardziej trwałych, zrównoważonych profesjonalnych marek produktów do pielęgnacji ciała.

  Wprowadziliśmy już w pełni przetworzone butelki PET. Jest to wysoko ceniony materiał opakowaniowy, ponieważ jest zarówno mocny, jak i lekki, ekonomiczny i niełamliwy.

  Tubki naszej pasty do zębów wykonane są z HDPE (polietylenu o wysokiej gęstości) i wzbogacone o barierę EVOH. Dzięki współpracy z innowacyjnym partnerem, są one gotowe do recyklingu bez tworzenia niepotrzebnych zanieczyszczeń. Pozyskujemy aż 97% surowców wtórnych, co jest wysoce ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

  Używamy pojemników kartonowych, certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC), "jednoczymy przedsiębiorstwa w ramach wspólnego celu: ochrony zdrowych, odpornych lasów dla wszystkich, na zawsze"

  Zajmujemy się i poddajemy recyklingowi nasze opakowania z Rekopol S.A., polską organizacją recyklingu, która zapewnia skuteczny program recyklingu w celu zagospodarowania odpadów opakowaniowych. Dzięki współpracy z firmą Rekopol, wspólnie wspieramy ochronę naszego środowiska.

  Energia wykorzystywana do produkcji naszych produktów pochodzi z odnawialnych źródeł energii, co wspiera szersze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
  Wszystkie nasze formuły są w 100% wegańskie i certyfikowane przez najbardziej uznane na świecie Stowarzyszenie Wegańskie (Vegan Society International).

  Wszystkie nasze formuły są w 100% wolne od okrucieństwa i certyfikowane przez najbardziej uznaną na świecie organizację Cruelty Free (PETA International).

  Obecnie pracujemy nad nowymi formułami i opakowaniami uzupełniającymi, aby przedłużyć funkcjonalność naszych opakowań.

  Marka YOU&YOU. została założona przez dentystę kurdyjskiego pochodzenia, który podczas swoich poprzednich praktyk w rządowych i prywatnych klinikach dentystycznych i leczeniu setek pacjentów, rozwinął ogromną pasję do branży pielęgnacji ciała i higieny jamy ustnej. Posiada on ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu osobistymi firmami z różnymi znanymi markami higieny jamy ustnej na czele i dystrybucji urządzeń medycznych, wraz z dostarczaniem i spełnianiem oczekiwań wielu dentystów i konsumentów.

  Z własnego, życiowego doświadczenia zauważa on, że wielu ludzi nie może osiągnąć swoich celów i marzeń z powodu różnych czynników, takich jak terytorium, rasa, płeć lub region, z którego pochodzą. Wiele osób jest zmuszonych rezygnować ze swoich marzeń i planów.

  Po śmierci ukochanej matki zdecydował się na przeprowadzkę do Polski, aby wytrwać i nie rezygnować z realizacji swojego marzenia. Polskę nazwał “krainą możliwości” i postanowił kontynuować swoją podróż drogą, którą zawsze podążała jego mama – troszcząc się i niosąc pomoc innym.

  YOU&YOU to kontynuacja troski o ludzi poszukujących możliwości i wsparcia. Istnieje po to, aby szerzyć edukację, dobro, równość i jakość, wnosić wartość do życia ludzi, spełniać oczekiwania i oferować wzajemny szacunek.

  Kontrola jakości

  Wszystkie produkty You & You. są wytwarzane zgodnie z akredytowanym certyfikatem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). System ten zapewnia, że nasze produkty są konsekwentnie produkowane i kontrolowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.