We are here,

for You…

Wierzymy, że troska o siebie jest supermocą , która pozwala Ci czuć się lepiej, myśleć przejrzyściej i działać mocniej. Naszym celem jest opracowanie unikalnych, etycznie i naturalnie pozyskiwanych formuł, które pozwolą Ci wydobyć Twoje wyjątkowe piękno i zainspirują Cię do świadomych, pielęgnacyjnych wyborów. Jesteśmy tutaj, aby szerzyć siłę równości, wiary w siebie i podtrzymywać nadzieje na osiągnięcie niemożliwego. Ponieważ bez względu na to, z czym teraz się zmagasz, zawsze odnajdziesz przestrzeń na wydobycie swojej siły.

Nasze cele

  • Inspirować i obudzić Twój potencjał.
  • Stworzyć świat pełen troski, równości i dobrej woli.
  • Ocalić przyrodę i chronić królestwo roślin i zwierząt.
  • Odkryć świat pełen pewnych siebie osób, które nie boją się sięgać po marzenia.

Jak je osiągamy

Kreatywność i dążenie do perfekcji
Sukces osiągamy najpierw dzięki wierze w swoje możliwości, później inwestując całą naszą energię w tworzenie pomysłów i znajdowanie rozwiązań, które mogą być zdumiewająco bliskie doskonałości.
Przejrzystość i uczciwość
Na każdym kroku przestrzegamy przejrzystości, która odzwierciedla naszą etykę w postępowaniu ze wszystkimi i wszystkim, a także działamy zgodnie z naszym silnym zestawem wartości.
Inspiracje i słuchanie naszych klientów
Nasi klienci są główną inspiracją, zawsze staramy się być również ich źródłem inspiracji, będąc gotowym wyraźnie wsłuchiwać się w wymagania naszych klientów i sprawiać, aby czuli się jak w domu. Pragniemy tworzyć nowe możliwości i pomagać w rozwiązywaniu problemów.
Docenianie naszych partnerów
Zawsze badamy środowiska zbudowane wyłącznie na pracowitości, przejrzystości, wzajemnego szacunku, które prowadzą nas do stawiania sobie wyzwań i nieustannego rozwoju.

Szukamy

Kreatywność & doskonałość
Sukces to przede wszystkim determinacja i dążenie do doskonałości w każdym najmniejszym aspekcie. Kreatywne rozwiązania pozwalają na tworzenie innowacji, a co za tym idzie, zmieniają świat na lepsze. Wierzymy w niekończący się proces twórczy.
Przejrzystość & uczciwość
Transparentne i uczciwe podejście do każdego z aspektów życia stanowi o sile wartości, które warto kultywować każdego dnia.
Inspiracja & Ty
Wzajemna inspiracja wynika z faktu uważnego wsłuchiwania się. Dajesz nam siłę na odkrywanie nowych przestrzeni, a my także chcemy ofiarować Ci moc inspiracji.

Nasze wartości
Bezpieczeństwo i przejrzystość

Nasze formuły tworzymy z niezwykłą troską i starannością o dobór najlepszych składników. Świadome wybory naturalnychskładników, takich jak ekstrakty i oleje roślinne, pozwalają nam czerpać z nich moc korzyści dla zdrowia i piękna naszego ciała.Wieloletnie badania przeprowadzane na poszczególnych roślinnych komponentach mają zasadniczy wpływ na ostatecznąkompozycję naszych kosmetyków. Zawsze staramy się być na bieżąco z najnowszymi odkryciami i uwzględniać pozytywny wpływbogactwa natury na nasze samopoczucie.

Nasze produkty powstają pod ścisłą kontrolą dermatologiczną niezależnych instytucji i laboratoriów. Wybierając You & You. maszpewność, że trzymasz w rękach bezpieczeństwo potwierdzone badaniami i wyśmienitymi wynikami.

Wszystkie nasze formuły są wolne od okrucieństwa i uzyskały certyfikaty instytucji Vegan Society, oraz Viva dla Wegetarian i Wegan. Poza starannie dobranymi składnikami przykładamy dużą wagę do zapachów. Przywołujemy wspomnienia orzeźwiającymi nutamiborówki, wspominamy ciepłe zachody słońca słodkimi aromatami arganu… Nasze kompozycje zapachowe są unikatowe, pozostają naskórze przez długi czas wraz z uczuciem świeżości czynią każdy dzień wyjątkowym.

Zrównoważony rozwój

Przykładamy dużą wagę do troski o środowisko naturalne i w holistyczny sposób dbamy o ekologiczny wybór najmniejszych części składowych naszej marki.

Wykorzystujemy w pełni recyklingowane butelki PET. PET jest wysoko cenionym materiałem opakowaniowym, ponieważ jest mocny, a jednocześnie lekki, niereaktywny, ekonomiczny i nietłukący. Bezpieczeństwo PET dla żywności, napojów, środków higieny osobistej, zastosowań farmaceutycznych i medycznych jest uznawane przez władze zdrowotne na całym świecie.

Wspieramy recykling dzięki współpracy z Organizacją Odzysku Opakowań Rekopol S.A.

Nasze tubki pasty do zębów nazywają się Green; nie są one tą samą mieszanką, co zwykły PBL (plastikowy laminat barierowy). PBL składa się z mieszanego LDPE (polietylen o niskiej gęstości)/HDPE (polietylen o wysokiej gęstości), gdzie LDPE stanowi większość. Strumień recyklingu LDPE jest bardzo wąski lub nie ma go wcale, więc tubki PBL mogą zanieczyszczać strumień HDPE. W tym celu nasze tubki to HDPE z barierą EVOH, które są gotowe do recyklingu w strumieniu HDPE bez zbędnych zanieczyszczeń. Uzyskujemy 97% składników możliwych do ponownego przetworzenia, co jest wysoce ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Kontrola jakości

Wszystkie produkty You & You. są wytwarzane zgodnie z akredytowanym certyfikatem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). System ten zapewnia, że nasze produkty są konsekwentnie produkowane i kontrolowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Shopping Cart